• Tel.: 048 472 42 22
  • Email office@akpp.sk

O NÁS

sme rodinná advokátska kancelária

Advokátska kancelária Patajová Pataj

Advokátska kancelária zložená z rodinných príslušníkov sa na prvý dojem môže zdať ako umenie nemožného.

Pre nás je však opak pravdou. Spoločné profesionálne roky, absolútna spoľahlivosť, vzájomné porozumenie a práca, ktorá nás baví, vytvára v našej kancelárii výborné prostredie na stopercentný profesionálny výkon.

Sme efektívny tím, v ktorom sa každý špecializuje na určitú oblasť a zároveň, v prípade potreby, zadania klientov riešime spoločne. Viac ako 10 rokov poskytujeme profesionalitu a vysokú odbornosť, skúsenosti a spoľahlivosť.

Sme flexibilní, zodpovední a záujmy našich klientov sú pre nás prvoradé.

Poskytujeme služby v slovenskom a anglickom jazyku, v prípade potreby zabezpečujeme spoluprácu s profesionálnymi tlmočníkmi a prekladateľmi v akomkoľvek inom jazyku. Za účelom zabezpečenia ochrany práv našich klientov v zahraničí dlhodobo spolupracujeme so zahraničnými advokátskymi a patentovými kanceláriami.

Spolupracujeme s exekútormi, notármi, rozhodcovskými súdmi a dražobnými spoločnosťami.

Pri svojej práci využívame zaručený elektronický podpis, ktorý uľahčuje a urýchľuje komunikáciu so súdmi a orgánmi verejnej správy a klientom výrazne šetrí náklady na súdnych a správnych poplatkoch.

Poskytujeme klientom autorizáciu zmluvy priamo advokátom v sídle kancelárie, bez potreby notárskeho overenia podpisov účastníkov právneho úkonu

NÁŠ TÍM

JUDR. KATARÍNA PATAJOVÁ
JUDR. KATARÍNA PATAJOVÁADVOKÁTKA
JUDr. Katarína Patajová je zakladajúcim advokátom Advokátskej kancelárie Patajová Pataj s.r.o. založenej v apríli 2010. Aktívne ovláda anglický jazyk.
JUDR. MARIAN PATAJ
JUDR. MARIAN PATAJADVOKÁT
JUDr. Marian Pataj je zakladajúcim advokátom Advokátskej kancelárie Patajová Pataj s.r.o. založenej v apríli 2010. Aktívne ovláda anglický jazyk.
ANDREA MINIAROVÁ
ANDREA MINIAROVÁOFFICE MANAGER
Andrea Miniarová je súčasťou tímu takmer od začiatku existencie kancelárie. Vďaka jej zodpovednému prístupu, spoľahlivosti a dôslednosti môžu členovia našej advokátskej kancelárie poskytovať klientom profesionálne služby včas a v požadovanej kvalite.
MGR. MÁRIA MICHAELA BABOĽOVÁ
MGR. MÁRIA MICHAELA BABOĽOVÁKONCIPIENTKA

Mgr. Mária Michaela Baboľová je absolventkou PF UMB v Banskej Bystrici,  aktívne ovláda angličtinu, v kancelárii pracuje od marca 2020.

Porozprávajme sa o tom, čo pre vás môžeme urobiť

Stačí nás kontaktovať. Svoje skúsenosti radi využijeme pri riešení vášho prípadu.

logo Advokátska kancelária Patajová Pataj

Sme efektívny tím, v ktorom sa každý špecializuje na určitú oblasť a zároveň, v prípade potreby, zadania klientov riešime spoločne. Viac ako 10 rokov poskytujeme profesionalitu a vysokú odbornosť, skúsenosti a spoľahlivosť.

Kontakty

J. Chalupku 8, 974 01 Banská Bystrica

Tel.: ++421 48 472 42 22

Fax: ++421 48 472 42 42

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ochrana osobných údajov